DijitalEmlak GAYRİMENKUL


DijitalEmlak Bursa Gayrimenkul 2004 yılından beri Bursa da ki ofisimizde yılların deneyimi ve güveni ile geniş portfoyümüz ile hizmet vermekteyiz.
Firmamız tüm emlak sorunlarınızda danışmanınız olarak görevini sizlere vermiş olduğu güven duygusu ile sağlıklı olarak ve devamlı portföyünü geliştirerek sürdürmektir. Amaç Sizlere Onlarca yıllık bilgi, birikim ve deneyimlerimizle daha sağlıklı hizmet verebilmek ve memnuniyetinizi en yüksek noktada tutmak tek amacımızdır. Bize göre “Gayrimenkul; işinin gerektirdiği mali, hukuki, teknik konulara ilişkin eğitime ve bilgi birikimine sahip, işini profesyonelce değerlendiren ve uygulayan, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, insan ilişkilerinde ölçülü ve saygılı olmayı meziyet sayan, kişiliği, görüntüsü, ofis ve çalışanları ile kendisinden hizmet isteyen herkeste güven duygusu bırakan kişidir.”
Emlak sektörünün en büyük sorunu sektöre bakış açısıdır. Günümüzde emlakçılık herhangi bir mesleki, kültürel alt yapıya ve teknolojik donanıma ihtiyaç duyulmaksızın, herkesçe yapılabilecek bir uğraş görünümündedir. Insanlar yapı olarak gayrimenkul edinmeye düşkündür. Bununla birlikte gayrimenkule daha bir güvenle bakar ve maliki olduğu taşınmazları kendisinin ve ailesinin güvencesi olarak görür. Pek çok kişi yaşamları boyunca emek karşılığı oluşturdukları birikimlerini doğru şekilde değerlendirmiş sayar. Çünkü tasarruf ve emlak yatırımları insanlar için yaşamsaldır.
Bizlerde bu konuda deneyim sahibi, uzman kadromuz ile yatırımcıların gayrimenkul değerlendirme ve idaresi konusunda güvenebilecekleri güçlü bir firmayız.
DijitalEmlak.
http://www.dijitalemlak.com.tr